Екологія

img

Будучи соціально-відповідальною компанією, ми з турботою ставимось до навколишнього середовища.
На самому початку проектування фабрики Брама було обрано болотисту місцевість поруч з лісом, щоб не використовувати плодючі українські чорноземи під забудову.
На підприємстві реалізовано технології по збереженню та регенерації тепла. Ми не використовуємо природного газу для опалення. Взимку для підтримки комфортної температури в приміщеннях та підігріву води використовуються відходи похідних матеріалів деревообробки, які всмоктуються автоматизовано під високим тиском системою аерації з усіх виробничих ділянок, подрібнюються в промисловому шредері до величини цукрової крихти, акумулюються у спеціальних резервуарах та спалюються у власній котельні, тим самим, генеруючи тепло. Крім того, тривають роботи над модернізацією даної системи для отримання електричної енергії з продукованої теплової енергії.
Піклуючись про працівників, під час виробництва дверної продукції використовуються сировина та матеріали, що є безпечною для здоров`я: лаки та фарби на водній основі від світових лідерів галузі. Налагоджено виробництво інженерного соснового брусу, що робить використання даного матеріалу практично безвідходним.
Ламіноване покриття, МДФ- та ХДФ-плити, спеціальний сотовий гофрокартон та трубчастий ДСП-наповнювач є екологічно чистими та не містять жодних небезпечних смол та формальдегідів. Досліджено, що у випадку пожежі, продукція ТзОВ Брама не виділяє жодних шкідливих для життя людини речовин. Система раціонального робочого місця 5S, що успішно впроваджена на виробництві, розглядається як основа якісної роботи компанії.