Аксесуари для міжкімнатних дверей

Аксесуари для міжкімнатних дверей можуть як гармонійно доповнити дверний блок, так і зіпсувати враження навіть від найкращої конструкції. Тому вибір фурнітури – справа відповідальна і серйозна. І найкраще зробити її із компанією «Брама», виробником дверних конструкцій з 2002 року.

Які аксесуари для дверей ми пропонуємо?

Наш підхід до забезпечення дверною фурнітурою комплексний. Тому в каталозі ви знайдете всі необхідні аксесуари для дверей міжкімнатних:

Які аксесуари для дверей ми пропонуємо?

 • Дверні ручки.  Прямі та зігнуті, прямолінійні та округлі, в класичному і сучасному стилі, з покриттям типу хром, нікель і патина – у нас різноманітні ручки. Також ці аксесуари для дверей доповнені накладками під циліндр і
  сантехнічну вкладку.
 • Замки.  Інтер’єрі дверні конструкції, як і будь-які інші, потребують можливості закрити їх від сторонніх. Тому ми пропонуємо різні замки: це аксесуари для міжкімнатних дверей як ламінованих, так і шпонованих, з покриттям з латуні, нікелю або білого цинку.
 • Навіси.  Якщо при бажанні дверний блок можливо уявити без замка і навіть ручок, то без навісів – ні. Асортимент цієї фурнітури також чекає вас серед аксесуарів для дверей у Львові: врізні, накладні, приховані, з
  регулюваннями чи без, для шпонованих і ламінованих полотен.

Чому варто у нас вибирати аксесуари для дверей міжкімнатних?

Наша продукція заслужила високу оцінку покупців. Ви можете знайти багато з наших аксесуарів для дверей у Києві, по Україні та за кордоном: ми експортуємо дверні системи в більш ніж 20 країн світу. До їх плюсів відносять:

 • Гармонійний дизайн.  У двері все повинно поєднуватися ідеальним чином – і полотно, і коробка, і фурнітура. Тому в каталозі компанії «Брама» ви без особливих проблем можете підібрати і купити аксесуари для дверей, які оптимальним чином підходять за стилем, кольором та обробкою до всієї конструкції.
 • Якість фурнітури.  У виробництві кожного з мільйона зроблених нашою фабрикою дверних блоків ми дотримуємося суворих стандартів надійності і довговічності продукції. Цьому правилу сповна відповідають і аксесуари для міжкімнатних дверей, які зібрані в даному розділі нашого каталогу.
 • Відповідальна робота.  Компанія «Брама» орієнтується на кілька важливих принципів. По-перше, ми відкриті до діалогу, гнучко підходимо до замовника. По-друге, наша команда постійно розвивається, з нею розвивається продаж аксесуарів для дверей. По-третє, у виробництві застосовуються «зелені» технології.
 • Привабливі умови.  Якість може бути доступною, ми впевнені в цьому і доводимо це день у день. Оптимізована робота і грамотно створена схема поставок сировини і комплектуючих – ось умови, за рахунок яких на аксесуари для дверей ціна конкурентоспроможна до останньої гривні.

Звертайтеся до компанії «Брама», якщо хочете придбати дверну фурнітуру за вигідними цінами. Наш асортимент аксесуарів для будь-яких дверей міжкімнатних дозволить вам отримати більше якості за свої гроші!

Дверні ручки:
Назва Тип покриття Накладка
Під циліндр Під сантехнічну вкладку
Omega Патина
Ibiza Патина
Ibiza Нікель
Gama Патина
Gama Нікель
Topaz Нікель
Libra Нікель
Libra Патина
Camila Хром
Camila Патина
Zorba Хром сатин
Циліндричні вкладки:
Назва Тип покриття
Bruno 30/40 Білий цинк
Фурнітура для ламінованої продукції:
Назва Тип покриття
Замок ЗЦ Білий цинк
Замок ЗС Білий цинк
Завіси стандартної коробки Білий цинк
Завіси регульованої коробки Brama Profi Білий цинк
Фурнітура для шпонованої продукції:
Назва Тип покриття
Замок ЗЦ AGB Mediana Evolution Нікель Латунь
Замок ЗC AGB Mediana Evolution Нікель Латунь
Замок Comit (ЗЦ, ЗС) Нікель
Завіси накладні Eurocento Нікель Латунь
Завіси врізні Amig Нікель Латунь
Завіси приховані без регулювання Хром
Завіси приховані з 3D-регулюванням Хром