Технічні двері

Технічні двері лише на перший погляд можуть здатися більш простими, ніж всі інші міжкімнатні двері. Так, вони не потребують витонченого дизайну або вишуканої обробки, але у питаннях практичності і довговічності такі дверні блоки чи не перевершують ламіновані і шпоновані аналоги. А тому не варто навіть намагатися перші-ліпші технічні двері купити – до їх вибору необхідно підходити більш виважено і свідомо. Допоможе вам у цьому питанні українська компанія «Брама».
Що ми можемо вам запропонувати?
Продумана до останньої деталі конструкція – це головна перевага нашої продукції. Для всіх моделей технічних дверей під торговою маркою «Брама» характерні:
  • Простота. Щоб забезпечити міцність і витривалість у будь-яких умовах експлуатації, наші інженери запропонували спрощену систему полотна, коробки, лиштви. А ще технічні двері в каталозі представлені в
    напівготовому вигляді: монтаж замку, запірної планки і частини петель проводиться прямо на фабриці – це плюс для надійності.
  • Зносостійкі матеріали. Обшитий HDF-плитами каркас полотна зі зрощеного соснового бруса, лиштва з MDF-плити, коробка з того ж бруса або плитного деревопохідного матеріалу, особливий ущільнювач, покриття з
    CPL-плівки – за рахунок всього цього такі протипожежні двері витримують довгі і довгі роки, зберігаючи свої позитивні властивості.
  • Функціональний дизайн. Серія «Проект» відрізняється стриманим і по-справжньому лаконічним виглядом, де немає нічого зайвого. Але це зовсім не означає, що дані технічні двері примітивні і не забезпечують вибору. Ви можете замовити одне з двох виконань зі вставками з білого сатинованого скла і отримати полотно білого або сірого кольорів..

Які особливості виготовлення наших технічних дверей?
З більш ніж мільйона випущених нами з 2002 року дверних блоків серйозна частка належить технічним дверям. Крім іншого це пояснюється такими факторами, як:

  • Виробничі лінії.. На нашій фабриці площею близько 20.000 м 2 встановлено сучасне, багато в чому інноваційне обладнання найавторитетніших фірм із Німеччини, Італії та Іспанії. Тому ми впевнені, що випускаємо технічні двері у Львові, які не поступаються за рівнем виконання зарубіжним аналогам.
  • Злагоджена команда.. Компанія «Брама» постійно розвивається – причому не тільки на корпоративному рівні, а й особистісному. Всі наші співробітники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації і набувають нові навички у створенні технічних дверей. Це відбивається на якості готової продукції найбільш позитивним чином.
  • «Зелені» стандарти.. Ми відносимо себе до екологічно відповідальних підприємств. Виробничий комплекс орієнтований на застосування відновлюваних джерел енергії, інші енергозберігаючі технології та методики. Тому двері протипожежні наносять мінімальної шкоди навколишньому середовищу вже на стадії випуску.
Чому вигідно замовляти технічні двері «Брама»?

Необхідність комплексного підходу – важливий критерій успішної роботи для нас. Тому ви зможете знайти не тільки технічні двері в інтернет-магазині нашої компанії. Також ми пропонуємо повний спектр аксесуарів для них: це і дверні ручки, і петлі, і замки, і циліндричні вкладки, і різні накладки – вибір для будь-яких завдань.

Але найголовніше: на всі зроблені нашою компанією технічні двері ціна – в повній мірі доступна. Грамотна організація виробничого процесу і вивірена до дрібниць схема поставок дозволяють нам підтримувати розумні розцінки на всю продукцію.

А найкращим підтвердженням якості роботи компанії «Брама» виступає її міжнародне визнання. Ви можете зустріти наші технічні двері в Києві – і по всьому світу: у нас налагоджений експорт до більш ніж 20 країн!