Decoration egg

Замовити дзвінок

+380503702570 Замовити дзвінок
UK
Партнерство

Партнерство

Будівельникам, архітекторам, дизайнерам

Фабрика «Брама» пропонує повний спектр дверної продукції всередині приміщень. Крім міжкімнатних дверних блоків ми виготовляємо протипожежні та звукоізоляційні дверні блоки. Протипожежні та звукоізоляційні дверні блоки «Брама» - ідеальне рішення для забезпечення акустичної та протипожежної безпеки в офісах, готелях, лікарнях, торгових центрах, ресторанах і житлових будівлях. Протипожежні двері нашого виробництва є одночасно звукоізоляційні (ступінь звукоізоляції 38..42 дБ), з вогнестійкістю 30 хв. (EI30).

Протипожежний (звукоізоляційний) дверний блок складається з:
- щитового багатошарового полотна;
- дерев'яної коробки;
- термовспенівающего ущільнювача (для протипожежного полотна)
- вогнетривкої ущільнювача (для протипожежного полотна)
- автоматичного або стаціонарного порога,
- замикаючої фурнітури (замок, дверні петлі, ручка).

Продукція відповідає вимогам державних будівельних норм (ДБН) і технічних умов (ТУ) України. Якість і відповідність звукоізоляційних і протипожежних блоків фабрики «Брама» підтверджено сертифікатами № UA1.016.0006057-17, № UA1.016.0006055-17, № UA1.016.0006049-17 (однопільні, суцільні і засклені) і № UA1.016.0006053-17 (двопільні засклені ), виданими Державним центром сертифікації МНС України. У дверних блоках можлива врізка отворів під електронні замки, приховані петлі, автоматичні доводчики та ін.

 

 

Як стати партнером

Компанія «Брама» зацікавлена ​​у співпраці з дилерами і представниками мереж будівельного напрямку по всій території України.

Ставши дилером нашої компанії, Ви гарантовано отримуєте якісний і унікальний продукт, який зарекомендував себе на ринку з кращої сторони. Також ми гарантуємо Вам бізнес-модель співпраці, яка дасть можливість впевнено розвиватися роками. Серед переваг співпраці з нами Ви отримаєте:

Гнучку систему знижок і гарантію прибутку;
Професійне навчання на місці дислокації партнера, а також на виробничому майданчику;
Забезпечення партнера необхідними інструментами продажів і друкованими матеріалами;
Супровід продажу регіональним менеджером, професійні консультації;
Своєчасне виготовлення продукції;
Підтримку партнера на сайті компанії;
Надання індивідуальних програм розвитку.