Decoration egg

Замовити дзвінок

+380503702570 Замовити дзвінок
UK
https://brama.ua/wp-content/uploads/2021/02/production.jpg

Наше виробництво

Наше виробництво - наша гордість. Його рівень підтверджує хоча б той факт, що виготовлені на фабриці міжкімнатні двері поставляються в більш ніж 20 країн світу.

Читати більше

Дивитися відео

З компанією «Брама» ви отримуєте широкий вибір, гідне виконання і по-справжньому привабливі ціни. Купуйте двері внутрішні міжкімнатні нашого виробництва - це раціональне рішення!

Виробничі потужності площею

17 000 м2

Фабрика технічно обладнана виробничими лініями від західноєвропейських виробників деревообробного обладнання: Kuper, Burkle, Heesemann, Weeke (Німеччина), Cefla, SCM Sergiani (Італія), Barberan (Іспанія) та інших, аналогів яким немає в Україні. Технологічні можливості фабрики - 500 000 дверних блоків протягом року.

Кваліфікований персонал

Ми вважаємо, що найбільшим активом підприємства є люди. У BRAMA ми хочемо, щоб кожен співробітник відчував, що він може розраховувати на допомогу і підтримку з боку колег. Незважаючи на різні обов'язки, які виконуються щодня, ми все одна команда.

Сучасне високоточне обладнання

Виробничий комплекс площею в 20 тисяч квадратних метрів оснащений п'ятьма лініями з технікою від німецьких, італійських, іспанських компаній. Завдяки цьому ламіновані двері і міжкімнатні двері інших типів відрізняються стабільністю буквально всіх параметрів - це факт.